HAKKIMIZDA

1980'li yılların başında Hollanda'da kurulmuştur. Ülkemizdeki işgücüne katkıda bulunmak ve birlikte büyümek isteğiyle firmamız 1997'de Türkiye'ye taşınmıştır. Sektörde lider olma yolunda birçok başarıya imza atmıştır. 2000'li yılların başında üretim alanını revize ederek genişletmiş ve 35.000m2 alan içerisinde 20.000m2 kapalı alanda faaliyet göstermeye başlamıştır.

2005 yılı itibariyle Avrupa ve Türkiye’de bayilikler vererek, daha çok perakende müşterilere ulaşmayı hedeflemiş ve bunda da başarılı olmuştur. Her sene bayilik ve satış noktaları açısından büyümektedir. 2005 yılından itibaren Afrika kıtasında Fas, Cezayir, Tunus, Gana, Nijerya, Togo, Fildişi sahillerine; Orta Doğu’da Lübnan, Umman, Suudi Arabistan, Dubai’ye; Türk Cumhuriyetlerinden ise Azerbaycan ve Kazakistan’a ihracat yapılmaya başlanmıştır. 2014 yılından itibaren Çin Cumhuriyeti de ihracat yapılan ülkeler arasında yerini almıştır. İhracatçılar Birliği’nin açıkladığı verilere göre, mobilya sektöründe en fazla ihracat yapan 10 firma arasında yer almaktadır.

Firmamız, ülkemizde birçok sosyal sorumluluk projesine fiilen katılmakta ya da destek vermektedir.

Kurulduğu yıldan bu yana birçok ödül almaya hak kazanmıştır. Bunların başında 4 kez farklı yıllarda alınmış İstanbul Ağaç Mamulleri ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği “Mobilya İhracat” Ödülü, 3 kez farklı yıllarda alınmış “Kurumlar Vergisi” Ödülü ve 2 kez farklı yıllarda alınmış “MOBSAD En İyi Modern Yemek Odası” Ödülü, 2018 yılının “EN İYİ MARKASI” ve “SEKTÖREL PERFORMANS” ödülleri yer almaktadır. TSE ve ISO 9001:2015 belgeleri bulunmaktadır.

Mobilya ve koltuk üretimini profesyonel ekibiyle birlikte kendi bünyesinde yapmakta ve AR-GE çalışmaları yürütmektedir. 40 yılı aşkın tecrübesiyle hem yurt dışı hem de yurt içi müşterilerine ve aynı zamanda da kurumsal firmalara hizmet vermektedir.

Mobilya üretimimizde ürün kalitesini yüksek tutmak amacıyla sunta tercih edilmemektedir. Koltuk üretimimiz içinse İtalya’dan ithal edilen doğal hakiki deri ve kumaşlar kullanılmaktadır.

Kilometre Taşlarımız

 

 

 

Logomuzun Hikayesi

Logomuzda bulunan çizgilerin üst üste gelişi FÜTÜRİZM akımını yansıtmaktadır. 20. yüzyılın başlarında ortaya çıkan modern tasarımın kaynağı olan FÜTÜRİZM; tasarıma yeni, dinamik bir ruh kazandırmış, hareketi vermek için de nesneleri parçalara ayırmış, çizgileri üst üste getirmiştir.