KALİTE ve ÜRÜN GÜVENLİĞİ

 

2 YIL GARANTİ

Bir Ar-Ge üssü yaklaşımıyla tasarımdaki tecrübelerimizden faydalanarak üretmiş olduğumuz mobilyalarda konfor ve güvenlik unsurlarının öneminin farkındayız. Tasarımlarımızda bu unsurlara dikkat ediyor ve tüm ürünlerimizde 2 Yıl Garanti veriyoruz.

 

ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEM BELGESİ

MONTEL olarak ürün veya hizmetlerimizin, uluslararası kabul görmüş yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edildiğini ve devamlılığının sağlanabileceğini gösteren bir belgedir.

 

TS-EN SERTİFİKASI

TSE uluslararası geçerliliği olan ve kabul görmüş olan standartlara göre firmaların ürünlerini analiz eden ve uygunluğunu kontrol eden bir kuruluş olup, MONTEL olarak yüksek üretim kalitemiz ile uluslararası geçerli standartlara uygun ürün ürettiğini kanıtlayarak bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.

 

E1 SERTİFİKASI

MONTEL olarak ürün kalitesinin yanı sıra üretmiş olduğumuz panel gruplarında (Lif LevhaYonga Levha) E1 kalitesinde ürün kullanmaktadır. Tercih ettiğiniz panel mobilyalarda bu belge sayesinde gözünüz arkada kalmayacaktır.

 

HAKİKİ DERİ

MONTEL olarak kullandığımız deriler gerçek deri olup insan sağlığına uygun yapıdadır. Not: Kullanmış olduğumuz derilerde doğal yaşam döngüsü dikkate alınmaktadır.

 

SEDEX BELGESİ

Sosyal Sorumluluk şirket politikamız için önem arz etmektedir. MONTEL, SEDEX denetim/iyileştirme belgesine sahiptir. Bu iyileştirme programı ile firmamızın üretim, verimlilik, insanı değerler, kurumsal yapı olarak gelişimi hedeflenmiştir.