HAKKIMIZDA

1980'li yılların başında Hollanda'da kurulmuştur. İşgücü temini ve Türkiye’ye dönme isteği doğrultusunda 1997'de Türkiye'ye taşıyarak, sektörde lider olma yolunda birçok başarılara imza atmıştır.

2000'li yılların başında üretim alanını revize ederek genişletmiş ve 35.000m2 alan içerisinde 20.000m2 kapalı alanda faaliyet göstermeye başlamıştır.

2005 yılı itibariyle; Avrupa ve Türkiye’de bayilikler vererek, daha fazla perakende müşterilere ulaşmayı hedeflemiştir. Her sene bayilik ve satış noktaları açısından büyümektedir. Amerika, Afrika, Orta Doğu, Türk Cumhuriyetleri ve Çin Cumhuriyeti’ne ihracat yapmaya başlamıştır. İhracatçılar Birliği’nin açıkladığı verilere göre, mobilya sektöründe en fazla ihracat yapan 10 firma arasında yer almaktadır.

Ülkemizde birçok sosyal sorumluluk projelerine fiilen katılmakta yada destek vermektedir. 

Kurulduğu yıldan bu yana birçok ödül almaya hak kazanmıştır. 4 kez “Mobilya İhracat” Ödülü, 3 kez “Kurumlar Vergisi” Ödülü, 2 kez “Çizgi Üstü Sektörel Performans” Ödülü ve “Yılın İnovatif Mobilya Markası” Ödüllerini almıştır.

Firmamızın TSE ve ISO 9001:2015 belgeleri bulunmaktadır.

Ahşap (Panel Mobilya) ve Koltuk Üretimini kendi bünyesinde profesyonel ekibiyle birlikte yapmakta ve AR-GE çalışmaları yürütmektedir. 40 yılı aşkın tecrübesiyle birlikte, Yurtdışı ve Yurtiçi müşterilerine hizmet verirken aynı zamanda da PROJE hizmeti vermektedir.

 Koltuk üretimimizde, İtalya’dan doğal hakiki deri ve yüksek kaliteli ithal kumaşlar tercih edilmektedir.

Kilometre Taşlarımız

 

 

 

Logomuzun Hikayesi

Logomuzda bulunan çizgilerin üst üste gelişi FÜTÜRİZM akımını yansıtmaktadır. 20. yüzyılın başlarında ortaya çıkan modern tasarımın kaynağı olan FÜTÜRİZM; tasarıma yeni, dinamik bir ruh kazandırmış, hareketi vermek için de nesneleri parçalara ayırmış, çizgileri üst üste getirmiştir.